CREATIVE SOLUTIONS FACTORY

 

Civilizácia na začiatku 21. storočia zmietajúca sa v náladách podobných ozymandiasovej melanchólii potrebuje nové impulzy a nápady dokazujúce, že ľudská myseľ a tvorivosť nepozná hranice. Preto Bactor a Wirney upustili od pásovej výroby a opakovania už tisíckrát zopakovaného a vrhli sa vo svojej malej továrničke v srdci Európy na produkciu jedinečných marketingových riešení pre každého klienta, s dlhodobou víziou patentovania dokonalej kreatívy.

V našej továrni na sny o Vás bude postarané.
Neveríte? Jemne stlačte tlačítko a sledujte, čo sa bude diať →

 

Ešte stále váhate?
Pozrite si teda, čo všetko dokážeme.

 

  • Kreatíva a stratégie
  • Grafika a tlačoviny
  • Corporate identity
  • Webdesign & Development
  • Sociálne médiá
  • TV a rádio

Kreatíva a kompletné marketingové stratégie

Máte pocit, že Vaša konkurencia má navrch a Vy neviete ako ďalej? Bactor a Wirney pre Vás vyfabrikujú kampaň, ktorá Vás posunie tým správnym smerom.

 

sluzby_1

Grafické práce a produkcia tlačovín

Chystáte katalóg, letáky alebo nový cenník? Potrebujete spraviť menu vo Vašej reštaurácií atraktívnejším? Neviete čo dať na billboard? Bactor a Wirney presne vedia čomu ľudské oko neodolá.

 

sluzby_2

Tvorba a redizajn corporate identity

Založili ste firmu a nemáte logo? Máte logo a nepáči sa Vám? Vyvážená a atraktívna korporátna identita je jedným zo základných kameňov úspechu v každom podnikaní.

 

sluzby_3

Tvorba webstránok a digitálnych stratégií, optimalizácia a redizajn webstránok

Nepotrebujete Bactora a ani Wirneyho na to, aby ste vedeli, že bez kvalitnej a pútavej webstránky sa dnes nezaobídete. Ale ak takú stránku ešte nemáte, tak potrebujete práve týchto dvoch fabrikantov.

 

sluzby_4

Social media marketing

Asi máte svoj facebookový profil, púšťate si hudbu z YouTube-u, fotky z dovolenky uploadujete na Flickr … Ale využíva tieto služby aj Vaša firma? Nie? Tak by ste mali vedieť, že počet ľudí ktorých môžete osloviť premyslenou stratégiou na sociálnych sieťach rastie zo dňa na deň takmer geometrickým radom.

 

sluzby_5

TV a rádio spoty

Bactor a Wirney síce radi hľadia najmä do budúcnosti, ale to neznamená, že zanevreli na klasické formy reklamy. Potrebujete reklamný spot v televízií alebo rádiu? Stačí povedať, Bactor a Wirney si už strúhajú ceruzky a púšťajú sa do práce.

 

sluzby_6

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!